Elliot Rodger

Allikas: Vikitsitaadid
Jump to navigation Jump to search

Elliot Rodger (July 24, 1991 – May 23, 2014) oli ameerika tulistaja, kelle väljakuulutatud eesmärgiks oli oma "tasumispäeval" karistada naisi talle seksist keeldumise eest. Ta jättis maha nn manifesti "My Twisted World".

  • "Ma jõudsin järeldusele, et naised on väärastunud. Selles, kuidas nende ajud on üles ehitatud, on midagi vaimselt valesti, justnagu ei oleks nad loomalikust mõtlemisest edasi arenenud. Nad on mõistuseks võimetud ja ratsionaalselt mõtlemiseks võimetud. Nad on nagu loomad, keda täielikult kontrollivad nende primitiivsed, väärastunud emotsioonid ja impulsid. See on põhjus, miks nad tunnevad tõmmet barbaarsete, pööraste, elajalike meeste vastu. Nad on ise elajad. Elajatele ei tohiks lubada mingeid õigusi tsiviliseeritud ühiskonnas. Kui nende õelust ei piirata, takistatatakse kogu inimkonna arengut tsiviliseerituma seisundi suunas."
  • "Naistel ei tohiks olla õigust valida endale partnerit, kellega lapsi saada. Selle otsuse peaksid nende eest tegema mõistusega ratsionaalsed mehed. Kui naistel on jätkuvalt õigusi, takistavad nad vaid inimkonna progressi, astudes seksuaalsuhetesse degenereerunud meestega ja luues rumalaid, degenereerunud järeltulijaid. Selle põhjuseks oleks inimsoo muutumine veelgi väärastunumaks iga põlvkonnaga. Naistel on inimühiskonnas rohkem võimu kui nad väärivad, kõik see seksi pärast. Ei ole olendit, kes oleks kurjem ja väärastunum kui inimsoo naine."
  • "Pärast põhjalikku mõtlemist tulin ma järeldusele, et Tasumisepäev toimub Isla Vistas. Nädalavahetusöödel on Isla Vista tänavad alati täis noori paare ja meeldiva välimusega noorukeid, kes jalutavad oma pidudele. Milline koht saaks olla parem tasumise jaoks minu vaenlaste vastu? Iga kord, kui ma jalutasin Isla Vistas, üritades kohtuda tüdrukutega või sobituda populaarsete noortega, koheldi mind vaid põlgusega, justnagu oleksin ma alaväärne hiireke. Tasumispäeval lauad tõepoolest pöörduvad, mõtlesin ma. Mina olen jumal ja nemad kõik on loomad, keda ma notin. Nad on loomad... Nad käituvad nagu loomad ja ma notin nad maha nagu loomad, kes nad on."
  • "Naistega tõesti on midagi vaimselt valesti. Nende vaim on väärastunud ja oma elu selles punktis hakkasin ma seda mõistma. Mida enam ma Isla Vista kolledžilinnakut uurisin, seda rohkem naeruväärsust ma kohtasin. Kõik kuumad, ilusad tüdrukud jalutasid ringi jälkide, spordifanaatikutüüpi meestega, kes pidutsesid kogu aja ja käitusid pööraselt. Nad peaksid huvituma intelligentsetest džentelmenidest nagu mina. Naised tunnevad seksuaalset ligitõmmet valet tüüpi meeste vastu. See on olulise tähtsusega viga inimkonna alustes. See on läbini ja täiesti vale, selle sõna igas mõttes."
  • "See oli alles pärast seda, kui ma olin ümber asunud Santa Barbarasse, kui ma asusin kaaluma vägivaldse kättemaksu akti võimalust viimase võimalusena vastata kõigile ebaõiglustele, mida ma olin pidanud kogema naiste ja ühiskonna poolt. Ma mõtlesin selle jaoks nime, kui ma olin näinud kõiki neid meeldiva välimusega paare, mis jalutasid ümber mu kolledži ja Isla Vista linna. Ma nimetasin selle "Tasumisepäevaks". Sellest saab päev, mil ma saan kätte oma ülima tasumise ja kättemaksu kogu selle hedonistliku kõntsa vastu, kes naudivad elu, mida nad ei vääri. Kui mina seda ei saa, siis ma hävitan selle. Ma hävitan kõik naised, sest ma ei saa neid iialgi. Ma panen nad kõik kannatama minu tagasilükkamise eest. Ma relvastan ennast surmatoovate relvadega ja kuulutan sõja kõigi naiste vastu ja meeste vastu, kelle vastu nad tõmmet tunnevad. Ja ma notin nad maha, nagu loomad, kes nad on. Väljavaade on nii magus ja õiglus saab viimaks teenitud."
  • "Esimeseks löögiks naiste vastu oleks nendest kõigi karanteerimine koonduslaagritesse. Nendes laagrites näljutatakse rõhuv enamus naissoost rahvastikust tahtlikult surnuks. See oleks tõhus ja sobilik viis nad kõik maha tappa. Ma saaksin tohutut naudingut ja rahulolu Maa iga naise näljasurma määramisest. Ma laseksin ainuüksi endale ehitada hiigelsuure torni, kus ma saan jälgida kogu laagrit ja rõõmsalt vaadelda neid kõiki suremas."
  • "Lõplik kurjus seksuaalsuse taga on inimsoo naine. Nemad on seksi peamised algatajad. Nemad kontrollivad, millised mehed saavad seda, ja millised mehed ei saa. Naised on väärastunud olendid ja minu väärkohtlemine nende käte läbi viis mind selle kurva tõe mõistmiseni. Viisis, kuidas nende ajud toimivad, on midagi väga väärastunut ja vale. Nad mõtlevad, nagu elajad, ja tõepoolest nad on elajad. Naised ei ole võimelised omama moraali või ratsionaalselt mõtlema. Neid kontrollivad täielikult nende väärastunud emotsioonid ja ilged seksuaalsed impulsid. Seetõttu on mehed, kes saavad kogeda seksi ja järglaste saamise naudingut, mehed, kelle vastu naised tunnevad tõmmet... rumalad, degenereerunud, vastikud mehed. Ma olen seda kogu elu jälginud."
  • "Minu tagasilükkamine naiste poolt on sõja kuulutamine ja kui sõda on see, mida nad tahavad, siis sõja nad saavad. Sellest saab sõda, mis lõppeb nende täieliku ja üdini hävitamisega. Ma annan oma vaenlastele löögi, mis on nii katastroofiline, et see määratleb ümber inimloomuse enda. Aeg oli käes kavandada, mida ma teen Tasumispäeval. Mina olen jumal, kes karistab naisi ja kogu inimkonda nende väärastumise eest. Ma annan neile lõpuks tagasi kõik need valu ja kannatused, mida nad nii kaua mulle on andnud."