Erinevus lehekülje "A. A. Milne" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Dfs)
 
* "Heldeke, kes siis [[õhupall]]iga [[mesi|mett]] korjab?"
:"Mina," vastas [[Puhh]].
* [[Mesilane|Mesilinnukesi]] ei või iial teada. (lk 11)
 
 
* Mõni tund hiljem, parajasti siis, kui [[öö]] hakkas juba tasapisi minema hiilima, ärkas Puhh äkki mingist imelikust tühjusetundest. Seda oli Puhh varemgi tundnud ja teadis, mida see tähendab. See oli [[nälg]]! (lk 47)
 
* Vana hall [[eesel]] [[Iiah]] konutas [[jõgi|jõekaldal]] ja uuris ennast vee[[peegel|peeglist]].
:"Lihtsalt haletsusväärne," pomises ta. (lk 54)
 
* "Raske on [[julge]] olla, kui sa oled vaid Imetilluke [[Loom]]ake," vastas [[Notsu]] ja tõmbas tasakesi [[nina]]ga. (lk 70)
 
* "Ei mina küll seda [[pesemine|pesemise]] värki poolda," torises Iiah. "Üks moodne eputamine, muud midagi, eriti see kõrvataguste klanimine." (lk 91)
 
* Kuid ainuke tõeline hädaoht ähvardas Notsut siiski alles tema vangistuse viimasel pooltunnil, kui [[Öökull]], kes just äsja sinna oli lennanud, puuoksale istus ja talle lohutuseks kohutavalt pika loo jutustas ühest oma tädist, kes kord eksikombel meri[[kajakas|kajaka]] [[muna]] välja oli haudunud, ja nii edasi ja nii edasi läks see tema jutt, täpselt nagu see lausegi siin praegu, kuni Notsu, kael õieli aknast väljas, seda vadinat kuulates vaikselt tukkuma jäi ja pikkamisi välja hakkas vajuma, nii et ta viimaks veel ainult sõraotste toel seal vee kohal rippus. (lk 106)
 
* "Puhh," ütles ta, "[[Christopher Robin]] korraldab peo."
:"Ohoo!" hüüatas Puhh. Ja märgates siis Öökulli ootavat, et ta veel midagi ütleks, lisas: "Kas seal antakse ka neid väikesi roosa suhkruvaabaga [[kook|koogiasjandusi]]?" (lk 108)
 
(''Kes? Ei saa aru!'')
Elagu Karu!
3 hurraad [[Winnie PuhhilePuhh]]ile hüüamegi!
(''No öelge siis ometi - MIS TA TEGI?'')
</poem>
(lk 135)
 
* Selle jutu peale tuli Tiiger lähemale, ajas kaela Ruu tooli taga õieli, pistis äkki keele suust välja ning tegi - karlõmps! Kängu kargas üllatusest õhku, hüüatas: "Oeh!" ja jõudis veel õigel ajal jaole, et [[lusikas|lusikat]] Tiigri suust päästa, sest juba oli seegi Tiigri kurku kadumas. [[Kalamaksaõli]] aga oli läinud. (lk 137)
 
* NOTSU (''üllatunult''): Oo, tere! Ah et mis see on või? See on minu tehtud [[Lõks]] ja ma ootan, et [[Elevant|Elevants]] siia sisse lendaks.
 
* Hirmus rahulikuna ja väärikana, jalad taeva poole püsti, purjetas Iiah [[sild|silla]] alt välja.
:"Oi, see on Iiah!" hüüdis [[Ruu]] suure ähmiga.
:"Ikka tõesti või?" kostis Iiah, ise väikesesse keerisesse sattudes ja aegamisi ühe koha peal tiirutama hakates. "Ma siin just mõtlesin, et kes või mis." (lk 180)
 
22 271

muudatust

Navigeerimismenüü