Erinevus lehekülje "Steve Ballmer" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Dfs)
[[File:Steve Ballmer - MIX 2008.jpg|thumb]]
{{toimeta}}
 
'''Steven Anthony Ballmer''' (sündinud 24. märtsil 1956) on USA ärimees. 2000. aasta jaanuarist 2014. aasta veebruarini oli Ballmer Microsofti[[Microsoft]]i tegevjuht, kuni 19. augustini 2014 kuulus ta Microsofti juhatusse.
 
== Ballmeri tsitaate ==
*"Kogu [[reklaam]] saab lähima 10 [[aasta]] jooksul digitaalseks." (10.10.2007)
 
*"Meil on Yahoo! vastu suur austus, me saame pakkuda huvitavat teenustepaketti tarbijatele, väljaandjatele ning reklaamitellijatele, samas paremini konkureerida internetipõhiste teenuste turul," ütles Microsofti tegevjuht Steve Ballmer. (101.02.2008)
*"Kuradi Eric Schmidt [Google'i tegevjuht] on kuradi m***. Ma matan selle mehe maha. Ma olen seda teinud ennegi ja ma teen seda jälle. Ma tapan Google'i ära," räuskas Ballmer, mille käigus ta olla muuhulgas loopinud tooli. [[Inglise keel]]es olevat Ballmeri tiraad kõlanud nii: "F***ing Eric Schmidt is a f***ing p****. I'm going to f***ing bury that guy. I have done it before, I will do it again. I'm going to f****ing kill Google." (Eesti Päevaleht Online 12.09.2005)
 
*"Parim nõuanne, mis ta (Bill Gates) mulle andis, oli kooli poolelijätmine."
*"Kuradi [[Eric Schmidt]] [Google'i tegevjuht] on kuradi m***. Ma matan selle mehe maha. Ma olen seda teinud ennegi ja ma teen seda jälle. Ma tapan [[Google]]'i ära," räuskas Ballmer, mille käigus ta olla muuhulgas loopinud tooli. [[Inglise keel]]es olevat Ballmeri tiraad kõlanud nii: "F***ing Eric Schmidt is a f***ing p****. I'm going to f***ing bury that guy. I have done it before, I will do it again. I'm going to f****ing kill Google." (Eesti Päevaleht Online 12.09.2005)
*Linuxi operatsioonisüsteemi kohta: "...cancer that attaches itself in an intellectual property sense to everything it touches." Varem on ta Linuxi kohta öelnud: "[…] kommunismijooned on need, mida inimesed selles nii väga armastavad."
** Eesti Päevaleht, 12.09.2005
 
* "Parim nõuanne, mis ta (Bill Gates) mulle andis, oli kooli poolelijätmine."
*Linuxi [[Linux]]i operatsioonisüsteemi kohta: "...vähk, mis klammerdub intellektuaalomandi mõttes kõige külge, mida puutub. ("...cancer that attaches itself in an intellectual property sense to everything it touches.") Varem on ta Linuxi kohta öelnud: "[…] kommunismijooned on need, mida inimesed selles nii väga armastavad."
 
{{Vikipeedia}}
20 503

muudatust

Navigeerimismenüü