Peenhäälestus: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Uus lehekülg: ' * Mulle meeldib väga, kui meil on positiivset rahulolematust. Me ei tohigi enne rahule jääda, kui oleme jõudnud Põhjamaadega sarnase elatustasemeni. Selleks p...')
 
Resümee puudub
 
* Mulle meeldib väga, kui meil on positiivset [[rahulolematus]]t. Me ei tohigi enne rahule jääda, kui oleme jõudnud [[Põhjamaad]]ega sarnase [[elatustase]]meni. Selleks peab kasvama [[ettevõte]]te [[tootlikkus]] ja tugevnema [[eksport]].
:Ma olen aru pidanud tõeliselt tarkade inimestega, kes oskavad [[majandus]]t hästi mõtestada. Kõige loogilisem mõte, mida olen seejuures kuulnud, on see, et me oleme 24 aastat teinud põhimõttelisi valikuid nii-öelda [[õpik]]u järgi. Tänu sellele oleme saatusekaaslastest selgelt kiiremini arenenud. Nii oleme nüüdseks jõudnud punkti, kus meil pole enam odavast [[tööjõud|tööjõust]] tulenevat konkurentsieelist ning me peame edasi mõtlema, kuidas teha asju nutikamalt, rakendades [[teadus]]e ja [[innovatsioon]]i tulemusi oma majanduse vankri ette. Ehk siis lühidalt kokku võttes: õpik, mille järgi me nüüd tegutsema peame, on väga palju keerulisem. [[Eesti]] on jõudnud peenhäälestuse ajajärku.
* [[Taavi Rõivas]], intervjuu: Rannar Raba, [https://sakala.postimees.ee/3435949/peaminister-eesti-on-joudnud-peenhaalestuse-ajajarku "Peaminister: Eesti on jõudnud peenhäälestuse ajajärku"], Sakala, 15. detsember 2015
 
[[Kategooria:Tehnika]]
39 590

muudatust

Navigeerimismenüü