Nutitelefon: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
P (HC: lisatud Kategooria:Esemed)
Resümee puudub
 
 
* Minevikku[[Minevik]]ku väärtustavatel rahvuslastel on ikka mure [[Moskva]] pärast. Moskva on tõesti ettearvamatu, aga mina muretsen rohkem viie- ja kümneaastaste pärast, kellel on nutitelefon kogu aeg nina ees. Olen ise kogenud, et lapsed[[laps]]ed Eestiski omavahel [[inglise keel]]t räägivad.
:[[Kersti Kaljulaid]] väljendas kord üllatust, miks Eestis[[Eesti]]s juba [[lasteaed|lasteaias]] inglise keelt ei õpetadaõpetata, lapsed saaksid nii hea lähtekoha maailmaga[[maailm]]aga lävimiseks. Kulla Kersti, ära muretse selle pärast, et lapsed küllaldaselt inglise keelt ei õpi. [[Toronto]] eestlastel ei olnud põhjust muretseda, et nende lapsed inglise keelt selgeks ei saa. Nutitelefonid õpetavad lastele inglise keele ära veel enne, kui nad lasteaeda jõuavad. Muretse parem selle pärast, et nad eesti keelt ei kaotaks.
* [[Rein Taagepera]], intervjuu: [[Vilja Kiisler]], [https://epl.delfi.ee/lp/rein-taagepera-igatseb-endiselt-kuulen-end-tosin-korda-paevas-utlemas-mare-millal-sa-tagasi-tuled?id=91102123 "Rein Taagepera igatseb endiselt. "Kuulen end tosin korda päevas ütlemas: Mare, millal sa tagasi tuled?""] EPL, 25.09.2020
 
21 365

muudatust

Navigeerimismenüü