Erinevus lehekülje "Post" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Lisatud 518 baiti ,  4 kuu eest
resümee puudub
(Uus lehekülg: ' ==proosa== * Kord kolme kuu järel saatis mrs. Bessie Chitali või Warieda kirjadega Nuniewarrasse ja nad võtsid sealt kaasa Wytaliba posti. :Neil päevil, kui...')
 
 
==proosaProosa==
* Kord kolme kuu järel saatis mrs. Bessie Chitali või Warieda [[Kiri (post)|kirjadega]] Nuniewarrasse ja nad võtsid sealt kaasa Wytaliba posti.
:Neil päevil, kui saadikuid tagasi oodati, valvas Coonardoo teed üle lagendike ja tema silmad olid rahutud nagu hirmunud linnud.
:"Tulevad!" karjus ta siis ja jooksis neile vastu, et kotti kirjadega sisse tuua. Karrara [[postkontor]]i ülem oli kotid [[pitser|pitseerinud]] ja Coonardoo pidas neid punaseid märke [[talisman]]ideks, mis pidid kaitsma Hugh' kirju üleujutuste, keeristormide ja pahade vaimude eest nende pikal teekonnal üle mägede ja lagendike. (lk 19)
* [[K. S. Prichard]], "Coonardoo", tlk Vilma Jürisalu, Tallinn: Eesti Raamat, 1968
 
 
* [[Pentti Saarikoski|Saarikoski]] [[vabadus]] tähendas ka seda, et keegi teine tema asju korraldas. Iial ei maksnud ta ühtki [[arve]]t. Ta kinnitas, et kiskunud nooremast peast kõik arve moodi kirjad kohe puruks ja visanud prügikorvi. Ka mina pidin veel meie posti kaitsma, et ta ei hävitaks kahtlase välimusega saadetisi. Vahel sain alles kirjalikust meeldetuletusest teada, mis arved olid tulnud ja maksmata jäänud. (lk 170)
** [[Tuula-Liina Varis]], "Kilpkonn ja õlgmarssal", tlk [[Piret Saluri]], 2012
 
[[Kategooria:Kommunikatsioon]]
30 636

muudatust

Navigeerimismenüü