Heidi Iivari: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
Resümee puudub
Resümee puudub
* Nii supilinlased kui tartlased üldse on mõnusalt spontaansed. Ma olen ise ka hästi spontaanne, seepärast mulle sobib, kui tullakse külla ilma kuu aega selleks ette valmistumata. Mul endal oli [[Tampere]]s juhus, kui otsustasin jalgrattaga sõites oma sõbranna poolt läbi hüpata. Andsin ukse taga kella ja mulle vaatas vastu väga kohkunud nägu, umbes nagu: "Miks sa siin oled? Kas sinuga juhtus midagi?"
* Minu jaoks on suur [[privileeg]], kui ma saan valida, kas tulen koju Kloostri või Kroonuaia tänava kaudu või hoopis läbi [[botaanikaaed|botaanikaaia]]. Kui paljud inimesed saavad minna koju läbi botaanikaaia? See on puhas luksus!
** IntervjuuHeidi Iivari, intervjuu: Margit Veromann, [https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=supilinnatirin20150420.2.6 "Soomlanna Heidi Iivari tõid Tartusse sisetunne ja maagia"] Supilinna Tirin, nr 13, 20. aprill 2015, lk 4-5
*
** Intervjuu: Margit Veromann, [https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=supilinnatirin20150420.2.6 "Soomlanna Heidi Iivari tõid Tartusse sisetunne ja maagia"] Supilinna Tirin, nr 13, 20. aprill 2015, lk 4-5
 
* Võõra keele õppimine on seikluslik retk uude keelde ja kultuuri, aga ka iseendasse. Uus keel ei pane proovile ainult meie kognitiivsed oskused, vaid ka enesekindluse: kas ma oskan, kas julgen?
38 227

muudatust

Navigeerimismenüü