Julia Stiles: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Pilt)
Resümee puudub
{{toimeta}}
[[File:Julia Stiles by David Shankbone cropped.jpg|thumb|Julia Stiles]]
 
'''Julia O'Hara Stiles''' (sündinud 28. märtsil 1981 New Yorgis) on Ameerika Ühendriikide teatri- ja filminäitleja.
 
==AllikategaIntervjuu==
 
* Ma olen alati armastanud seda, kuidas [[inimesed]] igakord ehmuvad, kui [[Jon Voight]] ja [[Laurence Olivier]] ilmuvad ekraanile. Nad on alati nii erinevad. See on see, mida ma üritan teha näitlemisega — olla kameeleon ja mitte jääda toppama ühte tüüpi.
** ''Vanity Fair'', 08.1998.
 
 
* Mulle meeldib Shakespeare väga. Tegelaskujud, mis ta kirjutab naistele, on minu arvates väga head ja palju kaalukamad kui tänapäeva kirjanike kirjutatud, mis on imelik, kuna sel ajal ei olnud näitlejannasid.
** ''Daily News'', 12.04.1999.
 
 
* Ma kindlasti muretsen selle pärast. Ma mõtlen sellele kogu aja, sest see on viis, kuidas Hollywood mõtleb. See kõik oleneb impulsist ja oma nime seal hoidmises ja kolledž kindlasti tõmbab sind sellest eemale. Aga kui ma vaatan asja pikas perspektiivis, siis on see seda väärt.
** [[Hirm]]ust, et tema näitlemispaus Columbia Ülikoolis röövib tema karjääri , ''London Times'', 29.03.2001
 
 
* Näitlejaks olemist vaadatakse kui pikaajalist ümberriietumismängu. Ameerika paneb filmistaarid pjedestaalidele. Kolledžis on see halb külg. Vahel pean ma professoritele õigustama [[oma]] [[töö]]d, sest nad on keskendunud intelligentsile ja ideedele.
** ''People'', 06.04.2004
 
== Allikateta ==
 
* Näitlemine on suurepärane viis enda väljendamiseks, kuid on asju, mida ma tahan õppida, aga mida filmivõtetel õppida ei saa.
 
{{JÄRJESTA:Stiles, Julia}}
37 051

muudatust

Navigeerimismenüü