Maire Aunaste: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
 
* Me ju armastame oma lähedasi, teeme tööd, mõnikord armastame elu ennastki — miks siis veeretab saatus meie teele katsumusi? Sest see ONGI elu. Kui oleme enesele elamise julguse juba võtnud, siis oleme endale võtnud ka riski tõusta hommikul õnnelikuna ja minna [[õhtu]]l õnnetuna magama. Ja vastupidi. Ainult ühte päeva, ühte hetkegi võib mahtuda meie elu suurim õnn või õnnetus. Kuidas nendega toime tulla, mida kõigi oma õppetundidega peale hakata — nendele küsimustele peame elu endaga vastama, sest oma ainsa elu peame korraldama [[ise]]. Ehk aitab ka teadmine, et kaotuseski on kaks poolt — valu kõrval jääb alati ka mälestuste ilu.
 
==Välislingid==
== Allikata tsitaadid ==
* [[Eestlased|Eestlasele]] on kõige mõõdupuuks [[töö]].
 
* Märkmikud võib asendada arvutitega ja jäigad kaamerad tipptehnikaga, aga [[ajakirjanik]]ku, kes elu seletaks, kulla mulla seest välja kraabiks, ei asenda keegi.
 
* Vihkan kõmu[[ajakirjanik]]ke – teised teevad, nemad sorivad prahis, mis tegijaist üle jääb.
 
* [[Televisioon]] – nii nagu rikkus, vaesus ja südamevalu – ei kao Eestist kuhugi.
 
* [[Jõud]] ümbritseb meid kõikjal, alates loodusest ja lõpetades meie enestega. Eesti sõnavara järgi on inimene ise juba nagu üks suur jõujaam, mis koosneb füüsilisest jõust, vaimujõust, hingejõust, tahtejõust ja küllap veel mõnest.
 
* Alles siis, kui komistad igal sammul [[keskpärasu]]sele, saad aru, kui harukordne ses ilmas on kombinatsioon [[töökus]]est, [[anne|andest]] ja missioonitundest.
 
 
{{Vikipeedia}}
 
37 055

muudatust

Navigeerimismenüü