Fail:Tõde ja õigus I Tammsaare.djvu

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Mine leheküljele


Algfail(1322 × 2045 pikslit, faili suurus: 34,46 MB, MIME tüüp: image/vnd.djvu, 534 lehekülge)

See on jagatud fail allikast Wikimedia Commons ja seda saab kasutada ka teistes projektides. Faili sealne kirjeldus on kuvatud allpool.

Lühikirjeldus

Tõde ja õigus I  :s:et:Tõde ja õigus I  (Wikidata search (Cirrus search) Wikidata query (SPARQL)  Create new Wikidata item based on this file)
Autor
A. H. Tammsaare (1878–1940)
Pealkiri
Tõde ja õigus I
Keel eesti
Allikas Skannitud originaalteos

Litsents

Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.Vaata taustteavet ja selgitusi mitte-Ühendriikide autoriõiguse kohta.
Märkus: Peale selle ütluse peab siin leheküljel olema ka selgitatud, miks oli URAA-kuupäeval päritoluriigis teose autoriõiguse kehtivus lõppenud. Lisaks peab ära olema toodud kontrollitav teave teose varasemate avaldamiste kohta.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane30. jaanuar 2014, kell 15:02Pisipilt versioonist seisuga 30. jaanuar 2014, kell 15:021322 × 2045, 534 lehekülge (34,46 MB)Pikne{{Book |Author=A. H. Tammsaare (1878–1940) |Title=Tõde ja õigus I |Language=et |Description= |Source={{scan}} |Wikisource=:s:et:Tõde ja õigus I }} == {{int:license-header}} == {{PD-old}} Category:DjVu files in Estonian

Seda faili kasutab järgmine lehekülg:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili:

Vaata selle faili globaalset kasutust.