Kasutaja arutelu:81.90.112.36

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Inimeste nimesid on kombeks kirjutada läbiva suurtähega. Palun ära loo artiklile Mae west sisu. Tee seda artiklis Mae West. --kanakukk 26. juuni 2010, kell 20:48 (EEST).

Piltide lisamine[muuda]

1. võimalus; Lähtekood: [[Pilt:Näidis.jpg]]

Pilte saate lisada nii, kui näidis.jpg asemle pildi aadress lisada. Ei saa kasutada neid pilte, mis ei asu Vikipeedia serverites (googlist leitud pilte siia linkida ei õnnestu).

Kõige lihtsam on pilte leida nii, kui otsite vasakult menüüst alajaotuse "Teistes keeltes" (esmalt minge artiklisse "Mae West"). Sealt valite näiteks "English". Inglise vikitsitaatides ei paista pilti olevat. Liigume edasi "Deutsch". Saksakeelses vikitsitaadis on pilt olemas. Meid huvitab see jutt, mis jääb pärast koolonit. Seega "Datei:Mae West NYWTS cropped2.jpg" puhul "Mae West NYWTS cropped2.jpg" ja selle asendame Näidis.jpg-ga. Vot nii: [[Pilt:Mae West NYWTS cropped2.jpg]]

2. võimalus; see toimib juhul, kui teil on pildi aadress olemas. Näiteks "Mae West NYWTS cropped2.jpg". Nüüd tuleb Mae West NYWTS cropped2.jpg hiirega "siniseks teha" (aktiveerida). Peale seda tuleb üles otsida pildiks tekitamise nupp. See on nähtav siis, kui redigeerite lehekülge. Redigeerimise ajal asub ta suure a ja pasuna vahel.

Peale selle oleks mõistlik lisada koodi veel 2 käsku. Thumb ja right. Selleks muudame koodi nii: [[Pilt:Mae West NYWTS cropped2.jpg|thumb|right]]. Nüüd on pilt vaikimisi natukene pisem, kui ta oleks originaalis. Peale selle on pilt asetatud artiklis paremale.

Loodan, et sellest oli abi. Kui on veel muresid, siis kirjutage minu arutelulehele (kasutage redigeeri nuppu). --kanakukk 27. juuni 2010, kell 12:29 (EEST).


See on anonüümse kasutaja arutelulehekülg. See kasutaja pole kontot loonud või ei kasuta seda. Sellepärast tuleb meil kasutaja tuvastamiseks kasutada tema IP-aadressi. Sellist IP-aadressi võib kasutada mitu kasutajat. Kui oled anonüümne kasutaja ning leiad, et siinsed kommentaarid ei puutu kuidagi sinusse, siis palun loo kasutajakonto või logi sisse, et sind ei aetaks edaspidi segi teiste anonüümsete kasutajatega.