Mine sisu juurde

50 Cent

Allikas: Vikitsitaadid
50 Cent (2006)

Curtis James Jackson III (sündis 6. juuli 1975) on räppar, keda tuntakse lavanime 50 Cent all.

Intervjuud

[muuda]
  • Väärarusaam on Gangster 50. See on suurim väärarusaam. Sest ma võisin olla see inimene - mul on maine. Mu minevik on mu vari, see järgib mind kõikjal, kuhu ma lähen. Kõik need asjad tekkisid, kui mul ei olnud muud valikut. Nad lükkavad mind vastu seina. Kuna hip-hopis pole mingeid nõudeid, siis teglevad sellega inimesed, kellel on kõige madalam inteligentsi tase maal. Mõned inimesed samastavad end minuga, samastavad minuga kuna nemad räpivad ja mina räpin. Nad ei suuda isegi lugeda lepinguid millele nad alla kirjutavad, et saada räppariks, et teha tehing.


  • Ma tahan selgitada oma elukeskonda nendele, kes ei puutu sellega rohkem kokku, kui albumid, mis nad ostavad või pildid, mida nad näevad telekas. Inimesed tahavad tõde. Isegi, kui nad ei tule sellega toime, nad tahavad seda. Ma võin öelda, et ma elasin üle 9 kuuli, mis olid mõeldud selleks et ma ei avaldaks albumit, sest see on tõsi. Igakord kui ma istun intervjuul, mult küsitakse "noo, 50, kuidas oli tunne saada 9 kuuli?" Need lood ei ole kaalukad, valu, lootus mu kogemustest. See lihtsalt ei saa. See on minu mõtteviis ja need on asjad mis toimuvad. See on viis kuidas ma ütlen riime, mida ma ütlen. See on see, mis juhtus, kui ma üritasin saada rikkaks, enne kui ma surin Lõuna Queens'is.


  • Ma tulin põhjade põhjast. Paljudele inimestele on raske mõista mu lugu - paljud inimesed ei saa sellest lihtsalt aru, sest nad ei ole seda kogenud. Ma tulin põhjast ja tõusin üles ning ma olen muutunud, kuid ma ei ole unustanud.
    • Intervjuus Louis Gannon'iga Live magazine'le, The Mail on Sunday (UK) newspaper, 25.10.2009

Välislingid

[muuda]
Vikipeedias leidub artikkel