Mine sisu juurde

Juhend:Sisukord

Allikas: Vikitsitaadid

Siit lehelt leiad juhised ja õpetused Vikitsitaatide kasutamiseks.


Vikitsitaadid on projekt, mille eesmärgiks on kollektiivne tsitaatide kogumine. Kogu Vikitsitaatide sisu kuulub GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi (GFDL) ja Creative Commons by-SA 3.0 litsentsi (CC BY-SA 3.0) alla, mis tähendab, et siinolevat teksti võib igaüks vabalt muuta, levitada, müüa jne, kuid keegi ei tohi seda teksti kuulutada enda omandiks või mõne muu litsentsi alla viia.

Sisujuhend

Sisuline juhend
Muutmisjuhend

Tehniline spikker
Üldine arutelu

Küsija suu pihta ei lööda!Loe või otsi artiklit

Artikli või tsitaadi otsimiseks kasuta üleval paremal asuvat otsingukasti, kuhu sisse sisesta otsitav sõna ja vajuta enter.

Kuigi anname endast parima, ei pruugi siin leiduv info olla täielikult tõene. Kasuta materjale põhimõttel usalda, aga kontrolli.

Teata veast

Kui märkad viga, mida on kerge parandada, ära kõhkle tegutsemast. Vajuta muuda ning tee vajalik(ud) parandus(ed). Kui Sul on asjast teine arvamus, ent Sa ei tea, kas Su arvamus on õige, kirjuta oma seisukoht artikli arutelulehele, kus teised Vikitsitaatide kasutajad selle üle vaatavad ja vajadusel artiklit parandavad.

Samuti saad sa kontakteeruda konkreetsete kasutajatega. Lähemalt loe lehelt Vikitsitaadid:Kontakteeru meiega.

Oled jännis?

Kui oled omadega kimpus, võid küsida abi Üldisest arutelust.

Reeglid

Vikitsitaatidel on omad põhimõtted ja reeglid. Palun järgi neid.
Sisu kustutamise kohta leiad info lehelt Vikitsitaadid:Kustutamine. Mallide juhend on lehel Vikitsitaadid:Mallid.

Muuda artiklit

Vikitsitaatidesse panustamine on üsnagi lihtne: jälgi soovitusi muutmisjuhendi lehelt ning täida neid. Sisulisi küsimusi selgitab sisujuhend.

Vali tsitaadid, mis on kõnekad, arusaadavad ja ilmunud usaldusväärses avalikus allikas, ning viita allikale võimalikult täpselt.

Oled kõiki artikleid oodatud looma, täiendama või täpsustama!

Loo uus artikkel

Uue artikli loomisel arvesta muutmisjuhendi ja sisujuhendi soovitustega ning võta eeskuju teistest artiklitest.

Pildi või mõne muu faili saad üles laadida Üleslaadimisviisardi kaudu. Eeltoodud lehel on välja toodud pikem juhend failide üleslaadimise kohta.