Mine sisu juurde

Televaataja

Allikas: Vikitsitaadid

Proosa[muuda]

  • Kanalina tuleb tähele panna, et me ei annaks inimestele päris niisama lööki näkku ja ei näitaks täiesti erinevast ooperist asju. Meie eesmärk on ikkagi meelitada inimesed õhtuni välja sama kanali juures püsima. Ka programm on üles ehitatud nii, et me oleme parima valiku televaataja eest ära teinud ning televaataja ülesandeks jääb telekas lihtsalt käima panna ning ülejäänud õhtut nautida.
  • Voogedastus­tega on juba nii, et toimub liikumine tagasi traditsioonilisema televisiooni juurde. Mingist vanusest inimesed ei taha enam uusi asju otsida või katsetada, peale tulevad tehnoloogiad muutuvad keerulisemaks ning inimesed hakkavad jälle rohkem väärtustama seda, et keegi on nende eest valiku ära teinud ning parimad võimalikud seriaalid ja saated nende jaoks välja otsinud. Sa ei hakka enam uut seriaali vaatama seepärast, et keegi sulle seda soovitas. Sa vaatad seda, sest sa jõuad pärast tööd koju, hakkad süüa tegema ning naudid seda, mille keegi on sinu jaoks välja valinud.
  • Me oleme alati aru saanud, et keskmine Kanal 2 vaataja on Tallinnast lõuna pool elav naine. Me ei saa oma vaatajaid ära ehmatada ja eemale tõugata, aga samas ei saa ka ühe koha peal tammuda. Seetõttu oleme viimasel paaril aastal püüdnud laiendada oma valikut, tuua sisse mõned uued asjad, ent säilitada kõik selle, mis on kindel ja töötab.