Vikitsitaadid:Kuu tsitaadid

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kuu tsitaadile ei ole palju nõudmisi. Tugevalt eelistatud on need tsitaadid, mida võib leida Vikitsitaatide artiklitest, et oleks võimalik linkida tsitaadi autori või siis sama teema teiste mõtteterade juurde. Samuti tasub arvestada, et kuu tsitaate saab aastas olla vaid 12 ja seetõttu pole mõtet meeletut kogust kandidaate välja pakkuda.

Mis ei sobi kandidaadiks[muuda]

  1. Minu hea sõbra humoorikad väljaütlemised - Et vikitsitaadid tegeleb eelkõige tuntud inimeste tsitaatide või siis iseseisvalt tuntuks saanud tsitaatide, mille autor on kas teadmata või ebaselge, kogumisega ja kellegi hea tuttava tsiteerimine siia ei sobi, siis ei sobi need ka kuu tsitaadiks.
  2. Tsitaadid, mis võivad kedagi (ka autorit) näidata halvas valguses, kuid mille sisu või sõnastus on vaidlustatud või mille väidetav autor eitab oma autorlust. Näiteks kui kellelegi on ajakirjanduses mingi väljaütlemine omistatud, kuid ta on selle pressinõukogus või kohtus vaidlustanud, tuleks oodata ära kohtulahend või pressinõukogu otsus. Siia alla lähevad ka tsitaadid, mis on kontekstist välja rebitud.

Kandidaadid[muuda]

  • ...