George H. W. Bush

Allikas: Vikitsitaadid
George Herbert Walker Bush, 1989.

George Herbert Walker Bush (12. juuni 1924, Milton, Massachusetts, USA – 30. november 2018 Houston, Texas, USA) oli Ameerika Ühendriikide poliitik, 1989–1993 Ameerika Ühendriikide 41. president.

Kõned ja sõnavõtud[muuda]

  • Mulle ei maitse brokoli ja see pole mulle juba väikesest peale maitsenud ja mu ema sundis mind seda sööma. Ja ma olen Ameerika Ühendriikide president ja ma ei kavatse enam brokolit süüa. Vaadake, see on minu viimane avaldus brokoli kohta. Washingtoni poole liigub just praegusel hetkel autokoormate kaupa brokolit. Minu pere on lõhenenud. Brokoliloolaste jaoks: Barbara armastab brokolit. Ta on püüdnud mind seda sööma panna. Ta sööb seda kogu aeg. Nii et ta võib minna välja, kohtuma saabuva brokolivooriga.
  • I do not like broccoli and I haven’t liked it since I was a little kid and my mother made me eat it. And I’m President of the United States and I’m not going to eat any more broccoli. Now look, this is the last statement I’m going to have on broccoli. There are truckloads of broccoli at this very minute descending on Washington. My family is divided. For the broccoli vote out there: Barbara loves broccoli. She has tried to make me eat it. She eats it all the time herself. So she can go out and meet the caravan of broccoli that’s coming in.

Välislingid[muuda]