Mine sisu juurde

Jill Biden

Allikas: Vikitsitaadid
Jill Biden (2012)

Jill Biden (neiupõlvenimega Jill Tracy Jacobs; sündinud 3. juunil 1951 Hammontonis New Jersey osariigis USAs) on USA pedagoogikateadlane ja õhtukeskkooli õpetaja. Tema abikaasa tegeleb kohaliku poliitikaga. Jill Biden on avaldanud kaks lasteraamatut ja köite memuaare ("Where the Light Enters: Building a Family, Discovering Myself", 2019).


  • [Õhtukeskkooli õpilastest:] Ma tunnen, et suudan nende elusid tugevalt mõjutada. Ma armastan seda rahvast. Ma tunnen ennast nende seas tõesti hästi. Ma armastan naisi, kes tulevad kooli tagasi ja saavad oma diplomid kätte, sest nad on sellele keskendunud.
  • [Pärast Bushi tagasivalimist:] I literally wore black for a week. I just could not believe that he won, because I felt that things were already so bad. I was so against the Iraq War. And I said to Joe, 'You've got to change this, you have to change this.'


  • [Kohtumisest tulevase abikaasaga:] Poisid, kellega ma kohtingutel käisin, kandsid laia äärega teksasid ja puukingi. Tegin ukse lahti, heitsin üheainsa pilgu tema täiuslikule ülikonnale ja nahkkingadele ning mõtlesin: "Jumal tänatud, et see on üksainus kohting."
  • Sa pole tõeliselt elanud, kuni sa pole pidanud vahetama riideid Tampa lennujaama naiste tualetis.
  • Minu tavapärane vastus tudengitele, kes küsivad, kas ma olen asepresidendiga abielus, on, et ma olen ta sugulane. Selle peale nad tavaliselt rahunevad maha.  • [Kõnes õhtukeskkooli lõpuaktusel:] Võib-olla läks teil nagu minulgi, et elu tulli vahele ja täna siia jõudmine võttis oodatust kauem aega. [---] Kes iganes te ka olete, teadke seda, et kui te suudate täna üle selle lava kõndida, suudate te kõike.  • Esimene asi, mida Joe Biden teeb, on valida haridusminister, kes tuleb riigikoolist ja kes on klassi ees õpetanud. Mulle öeldakse kogu aeg, ikka ja jälle: aitab Betsy DeVosidest.Vikipeedias leidub artikkel