Mine sisu juurde

Kaisa Selde

Allikas: Vikitsitaadid

Kaisa Selde (sündinud 8. jaanuaril 1987) on eesti näitleja ja treener.

Intervjuud

[muuda]
  • Mäletan, et sirvisin materjale enne loengut ja kui tuli füsioloogia loeng, siis see oli minu jaoks nagu hiina keel. Õpetaja rääkis, aga ma ei saanud mitte ühestki sõnast aru. Täielik ahastus tekkis, panin arvuti kinni ja puhkesin nutma, et ma olen nii loll. Aga siis mõtlesin, et võtan ennast kokku, teen endale asja selgeks ja nii läks. Kõik on võimalik, kui tahe on suur.
  • Võib juhtuda, et treeneritööst jääb sõltuvusse.
  • Kui tulla teatritöölt ja astuda vabakutselise ellu, siis see on väga-väga hirmutav. See maandumine on pehmem, kui on kuhugi minna ja midagi teha.
  • [Jõusaalihirmust:] Kui ma olen oma kliendiga kahekesi jõusaalis, siis aeg kaob ja me oleme justkui selle turvamulli sees, vaatame rahulikult kõik tehnikad ja masinad üle. Mul on konkreetne näide, kui ma käisin ühe neiuga Kadrioru pargis jalutamas ja tegin psühholoogitööd, et kõik on hästi, kui sa sinna tuled, mitte keegi ei vaata, sa saad hakkama. Sellist asja on väga palju.
  • Kõige tähtsam on ikkagi järjepidevus, see on elustiil, me jookseme maratoni, mitte sprinti. Tuleb leida see kesktee, kuidas treening saaks olla sinu elu osa, mitte dikteerida sinu elu või olla sinu elust üldse väljas.


Välislingid

[muuda]
Vikipeedias leidub artikkel