Suitsiidisalk (2021)

Allikas: Vikitsitaadid

"Suitsiidisalk: uus missioon" ("The Suicide Squad") on 2021. aastal linastunud USA fantaasiamärulifilm, 2016. aasta filmi "Suitsiidisalk" ("Suicide Squad") uusversioon.


  • (19:04) [Waller:] Sul on vajalik sõjaväekogemus ja terve su psühholoogiline profiil ütleb mulle, et sul on kõik, mis vaja, et olla juht.
[Bloodsport:] Ei, ma ei ole mingi kuradima juht!
[Waller:] Siis ma teen sinust juhi.


  • (23:45) [Waller briifingul:] Küsimusi?
[Ratcatcher 2:] Misasi see on?
[Waller:] See on grafoprojektor.
[Ratcatcher 2:] Kas te seda kunagi kasutate ka?
[Waller:] Ei, tegelikult mitte.
[Ratcatcher 2:] Miks te seda siis lihtsalt ära ei viska??


  • (24:59) [Peacemaker:] Kas linnapiiridel ei ole valveposte?
[Bloodsport:] Nii räägitakse jah.
[Peacemaker:] Kuidas me sisse saame? Eriti koos selle Tuunikala-Charlie'ga.
[Bloodsport:] Kust kurat mina seda teadma peaks?
[Peacemaker:] Sina oled juht. Sina peaksid oskama otsustada.
[Bloodsport:] Ja ma otsustan, et sina peaksid sööma ära suure kotitäie munne, kuidas sellega on?
[Peacemaker:] Sa teed kerglast nalja, aga kui terve see rand oleks otsast otsani munne täis ja keegi ütleks, et vabaduse nimel pean ma sööma ära iga munni, kuni rand on puhas, vastaksin mina "no problemo".
[Ratcatcher 2:] Miks peaks keegi katma kogu ranna peenistega?
[Peacemaker:] Kes seda teab, miks hullud midagi teevad?
[Bloodsport:] Tead, mis mina arvan? Ma arvan, et vabadus on lihtsalt sinu ettekääne teha, mida iganes sa teha tahad. Olgu see siis süüa rannatäis munne või tappa inimesi.


  • (26:04) [Surev Javelin:] Sina... oled ainuke... vääriline kandma minu oda. Kanna seda... (Sureb.)
[Harley Quinn:] Kanna seda kuhu? Kanna seda mispärast? Mida paganat? Kelle jaoks ma seda kandma pean?
[Sõdurid:] Ära liiguta või sa SURED!
[Harley Quinn:] See on nii ärritav. Ta just ütles mulle, et ma pean seda oda mingil põhjusel kandma, aga ta ei öelnud, miks!


  • (31:12) [Ratcatcher 2:] Kui ma suren, sest tegin panuse armastusele, siis on see väärikas surm.


  • (47:08) [Corto Maltese president Silvio Eleuterio Luna:] Nüüd on meie vaenlaste kord karta. Kui täna julgeb keegi öelda üheaina halva sõna oma uue presidendi kohta, saadetakse nende vanemad, nende lapsed ja kõik, keda nad iial armastanud on, Jotunheimi elajale söödaks.
[Harley Quinn tulistab teda, ohkab ja teatab surevale Lunale:] Palun vabandust. Hiljuti ma andsin endale lubaduse, et järgmine kord, kui ma endale poisi leian, olen ohutulede suhtes valvel. Ja kui mõni põlema läheb, teen ma seda, mis on mulle tervislik, ja mõrvan ta ära. Ja laste tapmine? See on üsna ohutule moodi. Ma tean, ma team. Ma tean, mida sa öelda tahad. "Harley, miks sa teda lihtsalt maha ei jäta?" Ja mina vastaksin: "Miks sa minu peale karjud? Ma ei ole kurt. Ma seisan siinsamas." Ja siis ma ütleksin: "Kui su maitse meeste suhtes on sama halb kui minul, siis nad ei lähe lihtsalt vaikselt minema. Nad lõiguvad su autokummid katki ja tapavad su koerad ja ütlevad sulle, et see muusika, mis sulle meeldib, ei ole üldse mingi õige muusika." Ja kogu see julmus... see kisub su ajapikku lõhki. Sa olid tõesti kenake ja puha ja puhaku rahus see absoluutselt imekaunis koletis sinu jalgade vahel, aga... kõike kokku võttes... Ma arvad, et sa oled praegu palju kenam, kui kõik need mädad mõtted on sinu peast kadunud.


  • (1:18:22) [Harley Quinn:] Ma armastan vihma. See on nagu inglid kataksid meid oma spermaga.
[Bloodsport:] See varjab meid.
[Harley Quinn:] Jah, seda ka.