Maksusüsteem: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Uus lehekülg: ' * Eesti maksusüsteem soosib spetsiifiliselt kõrge automatiseerituse astmega, ressursimahukat ning ekspordile orienteeritud tööstust. See tähendab praktikas ärimud...')
 
Resümee puudub
 
* [[Eesti]] maksusüsteem soosib spetsiifiliselt kõrge automatiseerituse astmega, ressursimahukat ning ekspordile orienteeritud [[tööstus]]t. See tähendab praktikas ärimudelit, et toodetakse sedasama, mida mujalgi, midagi, mille jaoks on kindel [[turg]] olemas. Aga soodsama hinnaga.
** [[Martin Luiga]], [https://www.err.ee/1124078/martin-luiga-eesti-vabariigi-kaimata-rajad "Eesti Vabariigi käimata rajad"] ERR, 14. august 2020
 
 
* [Eesti maksupoliitika kohta:] See on meie [[trump]], mida ei tohi majanduslikust [[rumalus]]est või erakondlikku omakasu taga ajades maha mängida.
** [[Andrus Ansip]] vabariigi 91. aastapäeva kõnes; [[Raul Sulbi]], [https://www.postimees.ee/86212/ansip-valitsus-tundis-lisaeelarvet-koostades-eesti-rahva-toetust "Ansip: valitsus tundis lisaeelarvet koostades Eesti rahva toetust"], Postimees, 23. veebruar 2009
 
==Välislingid==
39 525

muudatust

Navigeerimismenüü