Kategooria arutelu:Inimesed

Allikas: Vikitsitaadid
Jump to navigation Jump to search

ma arvan, et selle kategooria peaks alamkategooriateks tegema: kirjanikud, luuletajad, näitlejad, poliitikud jne jne. sest enamik tsitaate pärinebki ju inimestelt. Avjoska 16. aprill 2007, kell 15:47 (UTC)

Ma arvan samuti... täitsa nõus... Tegelikult tahtsin isegi sama ettepaneku teha... Veel mõtlesin eraldi liigitust eestlaste jaoks... Jürka
Veel tahaks öelda seda, et mitte niisama "enamik", aga kõik tsitaadid pärinevad inimestelt... Ok, Piibel räägib ka, mida Jumal on öelnud ja veel võib tsitaatideks nimetada ka "mää-mää" ja "muu-muu", "auh-auh" ja "röh"... aga need pole piisavalt sügavmõttelised, et neid siia Vikitsitaatidesse tuua... Jürka

Kindlasti, kuid alamkategooriate tegemisel tuleks mõõdukas olla ja nendega mitte üle pakkuda, nagu ingliskeelses wikis.

http://en.wikiquote.org/wiki/Category:People

--Earthland 16. märts 2009, kell 17:28 (UTC)

Ma arvan, et esialgu piisab ameti järgi kategoriseerimisest: kirjanikud, ajakirjanikud... Kuidas tundub? kui needki kategooriad hakkavad lõpuks "üle ajama", eks siis mõtleb edasi, kas sobib? Avjoska 16. märts 2009, kell 17:37 (UTC)

Jah, nii on igati OK . --Earthland 16. märts 2009, kell 19:15 (UTC)

Tegelikult toetaksin ka rahvuste järgi jagamist --Earthland 25. aprill 2009, kell 05:57 (UTC)

Olen sama meelt, aga kas luuletajad ka panna eraldi. Mina isiklikult alguses ei hakkaks liigitama rahvuste järgi (liiga kirjuks läheb), aga liigitaks näiteks eesti autorid ja välismaa autorid. Mida arvate? --Mona 31. mai 2009, kell 12:32 (UTC)