Merit Kopli

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

pooleli...

Artiklid[muuda]

  • Eesti Rahvusringhääling on nagu Euroopa Liit – seda kirutakse, aga kui neid ei oleks… Oleksime pehmelt öeldes halvas seisus.
  • Demokraatia, keele ja kultuuri püsimise üks vaieldamatu eeldus on tugev ja vaba ajakirjandus, mille lipulaevaks Eestis peab olema väärikas ja usaldusväärne ERR.
  • Innovatsioon ei välista aga vana ja head. Näiteks arutleti enne koroonapandeemiat teemal, kas lineaarsel televisioonil ja raadiol üldse on tulevikku, sest paljud vaatavad ja kuulavad saateid järelvaatamises ja -kuulamises, millal iganes soov tekib. Kriisides on lineaarsete programmide vajalikkus kinnitust saanud, seega tuleb neid arendada.
  • Selle kõrval on ERR-i uudisteportaal Eestis ainuke tasuta kvaliteetsete uudiste edastaja. Oluline on tagada, et err.ee-d ei tabaks erameedia nõudmiste tõttu piirangud, nagu see juhtus Saksamaal, kus avalik-õiguslikud kanalid tohivad portaalis edastada vaid videosisu. On oluline, et Eesti inimesed saaksid jätkuvalt tasuta uudiseid. Või mis tasuta, neist enamik on ju selle eest oma maksurahaga maksnud.