Riho Sibul

Allikas: Vikitsitaadid
Riho Sibul 2006. aastal

Riho Sibul (26. juuni 1958 - 20. november 2022) oli eesti muusik.

  • Laulsin tollal üliõpilassegakooris ja see käis Grapsile hirmsasti närvidele. Kui ta ei olnud just kõige paremas tujus, siis sõimas mind kirjandushuviliseks koorilauljaks. See nagu ei lõhna rocki järele.
  • Ma ei ole siin selleks, et ära elada.
  • Aga mind häirib üha rohkem see poptööstuse mogulite otsustamine inimeste eest, et a priori meeldib kõigile vaat see. Tegelikult see ei ole ju nii ühene. Või Eesti plaadipoeomanike arvamus, et "see ei müü".
Mul on üks huvitav kogemus. Läksin ostma üht Van Morrisoni plaati. Müüja ütles, et seda ei ole, kuna see ei müü. Vastasin, et kuulge, igale plaadile on ostja. Siis tuli poodi üks Eestis elav inglise keelt kõnelev mees ja küsis sama plaati. Müüja kahtlustas kokkumängu.
  • Kui sa oled paratamatult selle sootsiumi liige, siis sa ei saa seda päris eirata, ma pean hambad ristis küsima oma raha. Puhtast rõõmust millegi tegemine on vist säilinud Lõuna-Eestis, kus üks naabrimees saab teisele öelda, et "ole hää miis, tee niisama ära", ja teine teeb.
  • Üldiselt arvatakse muusikute kohta, et nad on palju hullemad, kui nad on. Sa ei saa aastakümneid laval olla, kui sa oled elupõline alkohoolik ja narkomaan. See ei ole füüsiliselt võimalik.
Vikipeedias leidub artikkel