Toomas Mattson

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Toomas Mattson (sündinud 1970) on Eesti ajakirjanik ja suhtekorraldaja.


  • Minu silmis ei ole probleem, et need avaldused või ütlused on seal Facebookis, küll aga on probleem, et me ei leia neid sealt ametlikest kanaitest. On olemas valitsuse ametlik koduleht, valitsuse ametlik Facebooki leht, mis on verifitseeritud. Tekib küsimus, miks neid ei kasutata. [---] Seepärast ongi oluline, et inimesed kasutaksid ametlikke kanaleid, sest see rõhutab ka institutsiooni olemust ja autoriteeti. Inimesed vahetuvad, aga institutsiooni tuleb täita sisuga. See on usaldusväärsuse küsimus.
  • Kommunikatsiooniinimesed peaksid olema kogu aeg otsustusprotsessis kaasas, mitte keegi, kellele pärast mingid materjalid visatakse. Otsustusprotsess on oma olemuses kommunikatsiooniakt. Siis saab insimestele anda pilti, mida on mõeldud, muidu jäädki mingit udu ajama, millest tekib veel suurem segadus,
  • Varem saadeti mingi pressiteade, tänapäeval on kõik täiesti harali eri kanalites. Seda uuesti tsentraalsesse asja väga enam kokku ei pane. Tuleb arvestada, kuidas teha kommunikatsiooni nii, et erinevates kanalites ei tekiks omavahelist kokkupõrget, selguse asemel infomüra, erinevate sõnumite andmist ja inimeste segadusse ajamist. Müra on tänapäeval niigi palju, valitsusasutustest pole vastutustundlik seda müra omalt poolt veel lisada.