Treener

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Proosa[muuda]

  • [Sporti naasmisest:] Kui ütlesin enda treenerile, et lõpetan karjääri, siis ta ütles, et kui korra juba lõpetad, siis on kõik. Et me ei teeks mingeid suuri naasmistuure.
  • Kui see ei ole minu treener, siis ma ei tee seda, sest usun temasse ja kui tema ütleb ei, siis on ei. Aga tahtmine on sees küll.


  • Patrick nimetati kahe aasta eest Stortfoldi parimaks noorettevõtjaks ning ta polnud sellest aust veel päriselt toibunud. Ta oli endale nüüdseks saanud äripartneriks Ginger Pete'i ning nad pakkusid 40-miilisel alal klientidele eratreeneri teenust ja uhkeldasid kodulehel kahe kirjadega väikebussiga. Tema kontoris oli valge tahvel, millele talle meeldis paksu musta markeriga kavandatavat käivet kirjutada ja ta tegi numbreid pidevalt ümber, kuni need viimaks tema maitsele vastasid. Ma ei olnud päris kindel, kas need kajastasid kuidagi tegelikku elu. (lk 17)
  • "Aga see on ju ainult ajutine," sekkus Patrick. "Su isal on õigus. Sa võiksid hakata end samal ajal vormi ajama. Sinust saaks hea personaaltreeneri, kui sa natuke pingutaksid."
"Ma ei taha olla personaaltreener. Mulle ei meeldi... kogu see... põntsutamine." Pomisesin Patrickule hääletu solvangu, mille peale ta irvitas. (lk 35)