Vikitsitaatide arutelu:Päeva tsitaadid/2020/mai

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Olen natuke skeptiline entusiastliku pealehakkamise suhtes, kui on oht, et energiavarusid ei ole hinnatud realistlikult. Kui on tahtmine teha just nimelt päeva ja mitte nädala tsitaadid, siis olnuks ehk praktilisem alustada kuskilt kaugemast tulevikust ja valmistada ette pikem rivi. Hetkel on 2. maini alla kümne minuti ja 2. mai tsitaati ei ole. Ja ma kardan, et mul ei pruugi ka olla jaksu seda rubriiki toota, eriti kuna siin võiks siis olla kvaliteetsed tsitaadid (korrektselt viidatud, head tõlked jne), aga praegu on meil veel häda piisava koguse korraliku sisu loomisega projekti. --Ehitaja (arutelu) 3. mai 2020, kell 23:45 (EEST)

kui päeva tsitaat parajasti puudub, siis võib kuvada kuu tsitaadi (kuu esimese kuupäeva tsitaadi). --WikedKentaur (arutelu) 2. mai 2020, kell 11:40 (EEST)

Esimesed muljed: 1) enne siiapanekut võiks tsitaadi ära korrastada, nt Rekola vormistatud viited Eisenile on üsna koledad; 2) äkki peaks kaaluma mingit esilehetsitaadi pikkuse ülempiiri, nt praeguse järel minu ekraanile sisu suurt ei mahugi ja ma ei kujuta ette, mis mobiilivaade teeb; 3) ehk oleks kasu pikemalt ettevalmistatud kalendrist, kus oleks iga päeva kohta paar sünnipäevalast ja tähtpäeva, kelle-mille lehed meil on (nt jõulude ja Esimese ilmasõja kohta peaks ju eraldi lehed looma), selle alusel saaks siis tsitaate valida ja võib-olla - kui kirjed sobivalt vormistada - ka näidata, mis sel päeval tsiteeritaval päevaga pistmist on (praegu, isegi kui see seos on, ei saa lugeja aru). --Ehitaja (arutelu) 3. mai 2020, kell 23:45 (EEST)