Mine sisu juurde

Steve Ballmer

Allikas: Vikitsitaadid
Steve Ballmer (2008).

Steven Anthony Ballmer (sündinud 24. märtsil 1956) on USA ärimees. 2000. aasta jaanuarist 2014. aasta veebruarini oli Ballmer Microsofti tegevjuht, kuni 19. augustini 2014 kuulus ta Microsofti juhatusse.

Kaudsetest allikatest[muuda]

  • "Kuradi Eric Schmidt [Google'i tegevjuht] on kuradi m***. Ma matan selle mehe maha. Ma olen seda teinud ennegi ja ma teen seda jälle. Ma tapan Google'i ära," räuskas Ballmer, mille käigus ta olla muuhulgas loopinud tooli. Inglise keeles olevat Ballmeri tiraad kõlanud nii: "F***ing Eric Schmidt is a f***ing p****. I'm going to f***ing bury that guy. I have done it before, I will do it again. I'm going to f****ing kill Google."
    • Cit. via: Eesti Päevaleht, 12.09.2005

Allikata tsitaadid[muuda]

  • "Kogu reklaam saab lähima 10 aasta jooksul digitaalseks." (10.10.2007)
  • "Meil on Yahoo! vastu suur austus, me saame pakkuda huvitavat teenustepaketti tarbijatele, väljaandjatele ning reklaamitellijatele, samas paremini konkureerida internetipõhiste teenuste turul," ütles Microsofti tegevjuht Steve Ballmer. (01.02.2008)
  • "Parim nõuanne, mis [Bill Gates] mulle andis, oli kool pooleli jätta."
  • Linuxi operatsioonisüsteemi kohta: "...vähk, mis klammerdub intellektuaalomandi mõttes kõige külge, mida puutub. ("...cancer that attaches itself in an intellectual property sense to everything it touches.") Varem on ta Linuxi kohta öelnud: "[…] kommunismijooned on need, mida inimesed selles nii väga armastavad."

Välislingid[muuda]

Vikipeedias leidub artikkel