Mine sisu juurde

Erektsioon

Allikas: Vikitsitaadid


Proosa[muuda]

  • Oli ilmne, et Simon Dalrymple'ile oli sünnist saati ballitantse õpetatud, nii et oli päris meeldiv, kui ta mind oskuslikult edasi ja tagasi juhtis, kuid häda oli selles, et, noh, tal tundus tagatipuks olevat üks vägevamaid erektsioone, millele mul on olnud õnn tunnistajaks olla, ja kuna me tantsisime nii lähestikku, siis polnud see just tühiasi nagu pastakaots, mida võinuks kahe silma vahele jätta.
"Ma võtan nüüd juhtimise üle, Simon," ütles üks hääl. See oli Mark Darcy.
"Ole mõistlik. Mine tuppa tagasi. Sa peaksid juba voodis olema."
Simon oli täiesti löödud. Ta lahvatas tulipunaseks ja kiirustas tagasi majja.
"Kas tohib?" küsis Mark ja sirutas minu poole käe.
"Ei," ütlesin ma maruvihaselt. (lk 234)
  • Helen Fielding, "Bridget Jonesi päevik". Tlk Kersti Tarien. Varrak, 1998


  • Tony tundis erektsiooni tekkivat ning imestas, et tal läks raha puudutades ja selle lõhna tundes kõvaks. Ta juurdles, mis ajab teda tiirasemaks: veri või raha. (lk 55)
  • Tony teadis temast palju, kuid mitte kõike. Naine varjas oma lukuavamisoskust kiivalt. Iga kord, kui uksekell keset ööd helises, nagu oli viimatigi juhtunud, teadis naine, et hommikul lamab esikukapi riiulil uus kohver. See jääb sinna päevaks-paariks, kuni Tony kutsutakse linnast välja. Seejärel rahapakke sisaldav kohver kaob.
Angie taipas saabuva raha ning Tony seksuaalse võimekuse vahelist seost. Mees pidas ennast paganama ägedaks kepivennaks, kui raha toodi, või kui ta läks konsultatsioonile, nagu ta oma käike ise nimetas. Ja isegi siis ei püsinud erektsioon kuigi kaua. Järgmisel päeval käib mees tal kannul ja nõuab rahuldust, ehkki suguti on kogu aeg lõtv, ja süüdistab siis naist, kui seksist midagi välja ei tule. (lk 86)

Välislingid[muuda]

Vikipeedias leidub artikkel