Fänn

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Rock en Parque Roca (6796076495).jpg

Proosa[muuda]

  • Eeltööd ma ei tee, aga märkmeid küll - ka siis, kui parajasti raamatut ei kirjuta. Olen üldse suur märkmike fänn, mul on neid kodus vähemalt sada tükki! Iial ei või teada, kus hea mõte pähe kargab, iga päev kirjutan midagi üles. Mul on alati üks märkmik kotis ja teine voodi all. Vannis ja komme süües tulevad ka head mõtted, proovige järele!
    • Kairi Look, "Iirised päästavad maailma". Intervjuu Kätlin Vainolale. Hea Laps, juuli 2020, lk 10-12


  • [Kandideerimisest Hermione rolli "Harry Potteri" filmisarjas:] Ma armastasin neid raamatuid - ma olin suur fänn. Mul oli lihtsalt tunne, et see osa kuulub mulle. Ma tean, et see kõlab hullumeelselt, aga juba kõige esimesest katsest peale ma teadsin kogu aeg. Alguses otsisid nad ka teisi osatäitjaid, aga mina teadsin kogu aeg, et minust saab Hermione. Ta oli minu jaoks nii loomulik. Võib-olla olin ma ise tollal nii suurel määral tema moodi.


  • Vanasti elasin Terase tänaval ja seal akna all käis pidu. Mul toimus korteris after party pärast kontserti ja maja ees toimus fännidel after party. Üks variant oli nad külla kutsuda. Teine variant oli panna tuli kustu ja öelda oma kaheksale sõbrale, et teeskleme, et magame, ja äkki nad lähevad ära.
  • Fännid on minu nii pika elu osa olnud. Ma olen sellega harjunud ja saan nendega tavaliselt väga hästi läbi ja hakkama.