Mine sisu juurde

Sergei Metlev

Allikas: Vikitsitaadid
Sergei Metlev, Arvamusfestival 2015

Sergei Metlev (sündinud 20. augustil 1991 Tallinnas) on Eesti aktivist.

Artiklid[muuda]

  • Ükskõik millist Eesti avaliku võimu usaldusuuringut te ka ei vaataks, vastu vaatavad käärid - eestlased usaldavad riiki venelastest rohkem. Vene meedia koos kohaliku agentuuriga on venekeelseid inimesi 30 aastat mõõdukal tulel hoidnud. Põhimotiiv on see, et Eesti kavatsused nende suhtes on alati pahatahtlikud ning õige viis sellega toime tulla on kanda taskus kõva rusikat. Ära usalda. Ära kuula. Ära ürita mõista.
  • Eesti ühiskonna integratsioonimonitooringute põhjal võib järeldada, et ligikaudu pool venekeelsest elanikkonnast viibib füüsiliselt Eestis, ent mentaalselt pigem mujal. Jututeemad, põhiväärtused, maailma mõtestamise viis on laenatud keskmise suurusega Venemaa linnalt.
  • Ajakirjandust ja meediat tuleb eristada välisriigi valitsuse direktiivide alusel loodud kleepuvast infomassist. See aga nõuab muidugi vaba meedia loomuse tõelist mõistmist ja demokraatiast lugupidamist. Vaba ühiskonna pluralismi piirid on üldiselt seal, kus aktiivselt üritatakse sedasama sotsiaalset korda hävitada, näiteks veendes inimesi käituma endale ja teistele ohtlikult.
    • Sergei Metlev, "Kremli propagandakäsi meie elus", Postimees, 08.11.2021, lk 15


Välislingid[muuda]

Vikipeedias leidub artikkel