Mine sisu juurde

Whoopi Goldberg

Allikas: Vikitsitaadid
Whoopi Goldberg (2008)

Whoopi Goldberg (sünninimi Caryn Elaine Johnson; sündinud 13. novembril 1955) on USA näitleja, koomik, laulja ja meediategelane.

Intervjuud[muuda]

  • Kõige vähem meeldib mulle see praegusaja idee, et kui sa oled mustanahaline Ameerikas, tuleb sind kutsuda afroameeriklaseks. Kuulge, ma olen Aafrikas käinud ja mul on kõigile uudis: ma ei ole aafriklane. Aafriklased teavad, et ma ei ole aafriklane. Ma olen ameeriklane. See on minu riik. Minu rahvas aitas seda üles ehitada ja me oleme siin sajandeid elanud. Kui te peate mind kuidagi kutsuma, siis kutsuge mind lihtsalt mustanahaliseks.


Tema kohta[muuda]

  • Kui ta alustas, ei olnud šõubisnises kuigi palju musti naisi. Tänu talle on neid praegu palju rohkem. [---] Ta ei hoolinud sellest, mida mõtlesid teised, ta rääkis asjadest, mis olid piinlikud või ebamugavad - tal ei olnud mingeid piire. Olen näinud meeskoomikuid, kel oli samasugune jõud ja karisma, aga teda näha - värvilist naist, kedagi, kellest võtta eeskuju - oli väga inspireeriv. Ta teeb ise reeglid. Selle eest ma teda armastangi.

Välislingid[muuda]

Vikipeedias leidub artikkel