Mine sisu juurde

Fran Drescher

Allikas: Vikitsitaadid
Fran Drescher 2018.

Francine Joy Drescher (sündinud 30. septembril 1957 New Yorgis) on USA näitleja ja ametiühingujuht.

Kõned ja esinemised

[muuda]
  • Siin toimuv on oluline, sest see, mis toimub meiega, toimub kõigis töövaldkondades, kuna tööandjad seavad esikohale Wall Streeti ja ahnuse ning unustavad ära olulised panustajad, kes kogu masina tööle panevad.
  • Meie oleme siin ohvrid. Me oleme väga ahne olevuse ohvrid. Olen šokeeritud sellest, kuidas meid kohtlevad inimesed, kellega oleme äri ajanud. Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, kui kaugel me üksteisest nii paljudes asjades oleme. Kuidas nad kaeblevad vaesuse pärast, et nad kaotavad raha vasakule ja paremale, samal ajal kui nad annavad oma tegevjuhtidele sadu miljoneid dollareid. See on jälk. Häbi neile! Praegusel hetkel seisavad nad ajaloo valel poolel.
  • Sa ei saa jääda pisendatuks ja tõrjutuks, lugupidamise ja austuseta. Voogedastus­, digitehnika ja tehisintellekt on muutnud kogu ärimudelit. Käes on ajalooline tõehetk. Kui me praegu enda eest ei seisa, oleme kõik hädas. Meid kõiki ähvardab oht, et meid hakkavad asendama masinad. Ja suuräri, kes hoolib Wall Streetist rohkem kui sinust ja su perekonnast.
  • Enamikul ameeriklastest ei ole hädaolukordadeks rohkem varu kui 500 dollarit. Praegu toimuv on väga suur asi ja see otsus tuli meile raskelt. Kuid ühel hetkel pead sa ütlema: "Ei, rohkem me seda ei talu. Te olete peast segi. Mida te teete? Miks te meiega niimoodi käitute?"
  • See on oluline, see on tõesti tõsine ja see mõjutab kõiki töötajaid. Meil on õnn olla praegusel hetkel riigis, mis juhtumisi on töötajasõbralik. Ja ometi seisime silmitsi vastasega, kes on nii töötajavaenulik, nii kurt selle suhtes, mida me ütleme.
  • Ei saa muuta ärimudelit nii suurelt, nagu see on muutunud, ja loota, et leping ei muutu. Me ei saa jätkata lepingus väikeste muudatuste tegemist, arvestamata sellega, mis meile peale surutud ärimudeliga praegu toimub. Ja mida meie teeme? Tõstame Titanicul mööblit ringi? See on ogarus.
  • Me seisame enda eest. Te peate üles ärkama ja kohvi lõhna nuusutama. Meie oleme töötajad, me seisame enda eest ning nõuame austust ja oma panuse austamist. Te peate oma rikkust jagama, sest ilma meieta pole teid olemas.


Intervjuud

[muuda]


"The Nanny"

[muuda]


Välislingid

[muuda]
Vikipeedias leidub artikkel