Mine sisu juurde

Kunst: erinevus redaktsioonide vahel

Lisatud 784 baiti ,  2 aasta eest
resümee puudub
Resümee puudub
Kruusamägi (arutelu | kaastöö)
Resümee puudub
40. rida:
** [[Tõnu Õnnepalu]] [https://kultuur.err.ee/1102688/tonu-onnepalu-kui-sukeldud-luulemaailma-siis-hakkad-enda-sees-riime-kuulma "Kui sukeldud luulemaailma, siis hakkad enda sees riime kuulma"] ERR, 16. juuni 2020 (intervjuu [[Miina Pärn]]ale)
 
* Ma põlgan igasugust n-ö radikaalset kunsti, mis seab eesmärgiks ajada mugavustsoonist välja inimesi, kellele mugavustsoon on niikuinii kättesaamatu, kes pole [[mugavus]]eni jõudnudki. Ja kui tsoonike hetkeks kättesaadav, siis on see tarvilik [[puhkus|puhkamisaeg]]. Miks kiusata! Nõrk, keskpärane värk. Kunst võiks olla ülendavam kui harilik [[koolikiusamine]].
 
* Keskpära olgu ja lehaku – ta võib kehastada me tuleviku [[väetis]]t. Samas ei peaks keelama öelda, et äkk on äkk ja sitalepik on sitalepik.
** [[Karl Martin Sinijärv]]: [https://kultuur.err.ee/1608257262/intervjuu-karl-martin-sinijarvega-enne-oli-uks-ulgumine-ja-hammaste-kiristamine "Intervjuu Karl Martin Sinijärvega. Enne oli üks ulgumine ja hammaste kiristamine"] ERR kultuur, 24. juuni 2021
 
==Allikata==
779

muudatust