Igor Gräzin

Allikas: Vikitsitaadid
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Igor Gräzin Riigikogu liikmena

Igor Gräzin (sündinud 27. juunil 1952 Tartus) on Eesti õigusteadlane, poliitik ja jurist, mitme Riigikogu koosseisu ja 2018. aastast Euroopa Parlamendi liige.

  • Olen inimestele öelnud: tunnistage, et teil on depressioon, minge arsti juurde, ja jälgige, et see kunagi tagasi ei tuleks. See haigus ei ole ise ravitav, see ei lähe üle. Kui te näete mõnda tuima ja lolli inimest, siis tal võivad olla kõik hädad, sealhulgas krooniline alkoholism, kuid depressiooni tal pole. Kas Vargamäe Andresel oli depressioon ja ta lihtsalt ei märganud seda? Aga Krõõdal? See, et Oru Pearu oli asteeniline psühhootik, on täiesti selge. Meile kui rahvusele oleks see väga huvitav ja vajalik teadmine, kui tahame ellu jääda.
  • Ma ütleksin Andrus Ansipile ja teistele Eesti poliitikutele - hüpake sisse, sest vesi on väga soe. Siin on väga kihvt olla. Kandideerige Euroopa Parlamenti. Siin pole üldse hirmus, siin saab jõle palju asju teha.
  • Muide, mis on Eesti ideoloogia Euroopa Liidus? See on kokkuvõetav ühte lausesse: seibi pappi! Andrus Kivirähk on ju öelnud, tsiteerin, et sina sööks ka sitta kui tasuta saaks. Ma arvan, et Euroopa ei ole seda väärt.
  • Aga arvestama peab, et mul on siin issi ja mul on siin emme. Kaks kolleegi, kes minu eest väga hästi hoolitsevad. Minu emme on Yana Toom. Kes jälgib, et kõik oleks OK. Ja minu issi, kes elab minuga ühes hotellis, on Ivari Padar. Tõsi, ega me poliitilistes asjades väga kokku ei saa, aga me oleme vanad semud. Ma arvan, et keegi ei pane ühelegi kolmele meist pahaks, et me omavahel väga hästi läbi saame.

Välislingid[muuda]

Wikipedia-logo-v2.svg
Vikipeedias leidub artikkel