Pipi Pikksukk (raamat): erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Resümee puudub
:"See ei ole üldsegi 102," ütles Annika.
:"Ei, sest 7 x 7 = 49," lisas Tommy.
:"Ärge unustage, et me viibime Kurrunurruvutisaarel[[Kurrunurruvutisaar]]el," tähendas Pipi. "Siin on hoopis teine, palju viljakam [[kliima]], sellepärast on siin ka 7 x 7 palju rohkem." (lk 256)
 
* "Valged lapsed ei oskama [[sülitamine|sülitada]]," sõnas Momo üleolevalt. Pipit ta valgete laste hulka ei arvanud.
:"Ma ei taha kunagi suureks saada," lausus ta kindlalt.
:"Mina ka mitte," ütles Annika.
:"Ei, see pole midagi väärt," sõnas Pipi. "[[Täiskasvanu|Suurtel inimestel]] pole kunagi midagi lõbusat. Neil on ainult kuhjaviisi igavat [[töö]]d, ja pentsikud [[riided]], ja [[konnasilm]]ad, ja kumminaalmaksud."
:"[[Kommunaalmaksud]] on nende nimi," tähendas Annika.
:"Üks kama kõik," arvas Pipi. "Ja siis on nad läbinisti [[ebausk]]likud ja mõtlevad igasugu tobedusi. Nad usuvad, et tuleb suur õnnetus, kui mõnikord juhtud süües [[nuga]] suhu pistma, ja palju muud sellesarnast." (lk 284-286)
 
* "Nüüd!" sosistas Pipi.
:Nad neelasid oma pillid alla.
:"Väike väänik, anna asu, et ma suureks eal ei kasu," ütlesid kõik kolm korraga. Sellega oli asi tehtud. Pipi süütas laelambi.
:"Oivaline," lausus ta. "Nüüd me pääseme suurekssaamisest ja [[konnasilm]]adest ja muust viletsusest. Ehkki pillid seisid mu kapis ilmatu hulk aega, nii et päris surmkindel ei või olla, kas neist ehk jõud pole välja läinud. Aga me loodame parimat."
21 632

muudatust

Navigeerimismenüü